Gminny Ośrodek Zdrowia w Miłkowicach zatrudni lekarza do pracy w POZ.

 

Godziny pracy pomiędzy 08.00 - 18.00.

Więcej informacji udziela Mariola Piechocka - kierownik ośrodka

pod numerem telefonu : 780-012-670 lub 76 887 13 19

 

 

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i drugiego człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne
przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,
napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Zdrowia w Miłkowicach

 

 

Gminny Ośrodek Zdrowia w Miłkowicach informuje pacjentów, że w okresie wzmożonej zachorowalności na COViD – 19 pracuje w godzinach od 8.00 do godz. 18.00.

W gabinecie zabiegowym, czynnym codziennie, pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej ordynuje przepisane przez lekarza zastrzyki, zmienia opatrunki, mierzy ciśnienie oraz temperaturę. Do odwołania nie pobiera się materiału do badań laboratoryjnych.

W celu zgłoszenia się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, pacjent po udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania dot. wywiadu epidemicznego, zostaje powiadomiony o terminie i przedziale czasowym, w którym lekarz z nim się skontaktuje /tzw. teleporada/. W tym celu pacjenci powinni podawać podczas rejestracji aktualne numery telefonów. Podczas teleporady lekarz ma możliwość wystawienia e-recepty, poda do niej kod, wystawienia e-zwolnienia lekarskiego itp. Jeżeli lekarz podczas teleporady będzie widział potrzebę osobistego udziału pacjenta zaprosi jego do przychodni. E-recepty wystawiane są przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, po dostarczeniu karteczek, bądź po złożeniu zamówienia drogą telefoniczną. Zamówienie na leki dotyczyć może jedynie leków, które na stałe zażywa pacjent. Każda ich zmiana wymaga w dalszym ciągu dostarczenia dokumentacji od specjalisty. Odbiór odbywa się osobiście, bądź też telefonicznie otrzymując kod do recepty. W celu jej realizacji pacjent musi posiadać w aptece kod i pesel. Realizacja e-recept możliwa jest we wszystkich aptekach na terenie kraju.

Apteka ogólnodostępna przy Gminnym Ośrodku Zdrowia w Miłkowicach pracuje codziennie od godziny 8.00 do godz. 18.00 i wydaje leki poprzez okienko w wewnętrznych drzwiach. Do holu w aptece mogą wejść jedynie dwie osoby.

Rehabilitacja w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Miłkowicach jest do odwołania nieczynna. Nowe terminy zabiegów będą przez pracowników rehabilitacji ustalane po wznowieniu zajęć.

Gminny Ośrodek Zdrowia w Miłkowicach zatrudni położną.

Więcej informacji pod nr tel. 780-012-670.